Adres: Üsküp Cd. 1262 Sk. No:6/A Güneşli, İstanbul

ALWA’nın 30 yıllık deneyim ve tecrübesi, Türkiye’de EPOKS Kimyevi Ürünler ile birleşti.

ALWA, sektörde 20 yılı aşkın deneyim ve tecrübesi ile müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunan EPOKS Kimyevi Ürünler şirketinin temsilciliği ile Türkiye’de. ALWA, 30 yıllık deneyim ve tecrübeye sahip bir aile şirketidir. Başarılı AR-GE projeleri ile sentetik reçine sistemleri üretimine odaklanmıştır. ALWA, ikinci kuşak hissedarları Dr. Nadin Dirkmorfeld ve Bernd Dirkmorfeld tarafından yönetilmektedir.

Model ve kalıp yapımı için sentetik reçine sistemlerinin geliştirilmesi, üretimi ve satışı konusunda uzman olan ALWA, özel dolgu karışımları ile birlikte, termoplastik ve duroplastik, birçok kalıp yapım alanında ve seramik endüstrisinde kullanılan kullanıcı dostu sistemler geliştirilir.

Patentli ALWA MOLD D/ATLAS M 130, döküm reçine sistemimizin hızlı sertleşmesi, yüksek kaliteli kalıpların haftalar yerine maksimum bir gün içerisinde üretilmesini sağlar. Akışkanlığı sayesinde, kontrol edilebilir tüm hacimlerin ve kompakt şekiller sorunsuz bir şekilde üretilebilir.

Projeleriniz için en uygun ürünü beraber seçebiliriz. Sektörünüze uygun en iyi sonuç alabileceğiniz hammaddeler ile ilgili bizi aramaktan çekinmeyin.

(+90) 212 474 87 48

30 yıllık deneyim ve tecrübeye sahip olan ALWA, ikinci kuşak hissedarları Dr. Nadin Dirkmorfeld ve Bernd Dirkmorfeld tarafından, Türkiye operasyonu ise Volkan Çelik tarafından yönetilmektedir.

Yüksek performanslı teknik ve mekanik özelliklere sahip ürünler, hızlı servis ve odaklanmış proje yönetimi. İşte bu sayede yıllar boyunca dünyanın en iyi ve konusunda lider olan şirketlerin ürünlerini tedarik ediyoruz.

Kurulduğu günden bu yana, patentli yüksek performanslı ürünlerin çok daha fazlasını ifade eder hale gelmiştir. Müşterilerimiz ile olan karşılıklı güven anlayışı sayesinde, sıkı bir ağ oluşturmuş durumdayız. En önemli dönüm noktamız ise işimize ve sektörümüze olan tutkumuzdur.

Deneyim ve tecrübeye değer veriyoruz. EPOKS’un sektöre ilk başladığı yıldan bu yana her zaman değer verdiği bir varlığı olmuştur. Bunu şirketi oluşturan ekibimiz kadar değerli görüyoruz. Biz, ürün teknik bilgi ve farklı sektörlerin imalat süreçlerini biliyor, öğreniyor, müşterilerimiz ile geliştiriyor ve yönetiyoruz. Sektör ne olursa olsun EPOKS her zaman doğru ürün ile doğru çözümü bulacaktır.

KURUMSAL TANITIM FİLMİ

ALWA

Yüksek performanslı teknik ve mekanik özelliklere sahip poliüretan ve epoksi reçine üreticisi ALWA'nın Almanya Gronau şehrinde bulunan, üretim tesisini merak ediyorsanız, kurumsal videosuna bir göz atın!

signature
Volkan Çelik
EPOKS Kimyevi Ürünler