Adres: Üsküp Cd. 1262 Sk. No:6/A Güneşli, İstanbul

Sektörde 20 yılı aşkın deneyim ve tecrübemiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik dünya lideri şirketlerin yüksek performaslı hammadde tedariğini yapıyoruz.

EPOKS Kimyevi Ürünler, 2008 yılında kurularak, konusunda uzman teknik ekibimiz ve geniş ürün yelpazemiz ile yüksek performanslı poliüretan ve epoksi reçinelerinin tedariği yapmaktayız. Uygulama ve teknik konularda da deneyim ve tecrübelerimiz ile müşterilerimize destek vererek, Huntsman, Araldite, Smoot-On, ACC Silicone, Necumer (Necuron) gibi markaların satışlarını gerçekleştirdik.

Sektörde 20 yıllık deneyimi, tecrübesi ve gelişen teknolojinin bir araya gelmesi ile sektöründe Avrupa’da, yüksek performanslı ürün yelpazesi ile dünyada lider konumunda olan Ebalta, Synthene ve Alwa şirketlerinin Kalıp ve Modelleme Reçinelerini Türkiye, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve Orta doğu ülkelerinin distribütörüyüz.

Ürünlerimiz, Otomotiv, Havacılık ve Uzay Sanayi, Savunma Sanayi, Seramik ve Vitrifiye, Döküm Sektörü, Beyaz Eşya ve Küçük Ev Aletleri, Medikal ve Teknoloji Cihazları, Endüstriyel Tasarım Ürünleri, Reklam ve Film Endüstrisi gibi farklı bir çok sektör ve alanda, dünyanın en önemli ve en büyük şirketleri tarafından prototip, kalıp ve model üretimi gibi çok farklı amaçlı kullanılmaktadır.

Projeleriniz için en uygun ürünü beraber seçebiliriz. Sektörünüze uygun en iyi sonuç alabileceğiniz ürünler ile ilgili bizi aramaktan çekinmeyin.

(+90) 212 474 87 48

Enerji ve tecrübemizin tamamını farklı sektörlere yüksek performanslı ürünler ve kaliteli hizmetler sunmaktır. Tüm müşterimizin projelerine, onların özel ihtiyaçları çerçevesinde uzmanlaşmış ve kullanıcı dostu çözümlerimiz sunmak standardımız haline gelmiştir.

Yüksek performanslı teknik ve mekanik özelliklere sahip ürünler, hızlı servis ve odaklanmış proje yönetimi. İşte bu sayede yıllar boyunca dünyanın en iyi ve konusunda lider olan şirketlerin ürünlerini tedarik ediyoruz.

EPOKS markası, kurulduğu günden bu yana, yüksek performanslı ürünlerin çok daha fazlasını ifade eder hale gelmiştir. Müşterilerimiz ile olan karşılıklı güven anlayışı sayesinde, sıkı bir ağ oluşturmuş durumdayız. En önemli dönüm noktamız ise işimize ve sektörümüze olan tutkumuzdur.

Deneyim ve tecrübeye değer veriyoruz. EPOKS’un sektöre ilk başladığı yıldan bu yana her zaman değer verdiği bir varlığı olmuştur. Bunu şirketi oluşturan ekibimiz kadar değerli görüyoruz. Biz, ürün teknik bilgi ve farklı sektörlerin imalat süreçlerini biliyor, öğreniyor, müşterilerimiz ile geliştiriyor ve yönetiyoruz. Sektör ne olursa olsun EPOKS her zaman doğru ürün ile doğru çözümü bulacaktır.

20 yılı aşkın deneyim ve tecrübemiz

Sektörde 20 yıllık deneyim, tecrübe ve gelişen teknolojinin bir araya gelmesi ile sektöründe Avrupa’da, yüksek performanslı ürün yelpazesi ile dünyada lider konumunda olan Ebalta, Synthene ve Alwa şirketlerinin, Prototip, Kalıp ve Modelleme Reçinelerini sizlere sunuyoruz.